Közös meccsnézés Helyszínek   |   Információk   |
Híreink

AKADÉMIA ÉS TARTALÉKOK (745)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 vissza

U18: United 2-4 Blackburn
2017. május 18. 19:33 A Manchester United U18-as csapata egy Blackburn elleni, hazai vereséggel fejezte be a 2016/17-es szezont, noha maga a találkozó gólokban gazdag, szórakoztató esemény volt.
U23: Arsenal 2-2 United
2017. május 10. 17:36 A Manchester United két gólos hátrányból jött vissza, és csent el egy pontot az Arsenal otthonából, ráadásul Kieran O'Hara még büntetőt is hárított a találkozó során 2-1-es állásnál.
U18: United 0-3 Arsenal
2017. május 06. 19:36 Az Arsenalban futballozó Joe Willock, aki a Unitedben játszó Matty testvére, duplázott, valamint Yassin Fortune is betalált, ezzel a Manchester United esélye elszállt, hogy megnyerje az U18-as Premier League-t.
U18: Reading 2-5 United
2017. május 06. 17:33 A Manchester United U18-as csapata a Reading otthonában aratott 5-2-es sikert.
U18: United 2-1 West Ham
2017. április 25. 19:24 Aidan Barlow és Zachary Dearnley góljaival a Manchester United szórakoztató mérkőzésen 2-1-es győzelmet aratott a Cliffen londoni ellenfele ellen.
U23: Leicester 0-0 United
2017. április 13. 18:16 A Manchester United döntetlent játszott a Leicester City otthonában egy nem túl eseménydús mérkőzés során.
U18: Chelsea 4-3 United
2017. április 04. 19:29 A Manchester United ellen egyik legnehezebb mérkőzését vívta a Chelsea idén, a vendégek azonban sajnos pont nélkül távoztak a végül 4-3-as vereséget követően.
U18: City 2-2 United
2017. március 19. 18:57 A Manchester United városi riválisával 2-2-es döntetlent játszott az U18-as Premier League rájátszás szakaszában.
U23: United 3-3 Southampton
2017. március 16. 18:25 A Manchester United előző fordulóban aratott sikerét követően az Old Traffordon 3-3-as döntetlent ért el a Southampton ellen.
U18: United 2-2 Liverpool
2017. március 14. 08:35 A tíz emberre fogyatkozó Liverpool egy gólos előnyét Aidan Barlow kései duplája tette semmissé, azonban az utolsó percben még sikerült egyenlítenie a hazai gárdának.
U23: Sunderland 1-3 United
2017. március 07. 20:37 Demi Mitchell, Scott McTominay és Devonte Redmond góljaival a United nagyon értékes győzelmet aratott a Sunderland otthonában, és a szezon egyik legjobb teljesítményét nyújtották a Premier League 2 idei küzdelmeiben.
U18: Stoke 0-2 United
2017. március 03. 18:51 Joshua Bohui és DJ Buffonge második félidőben szerzett góljaival a csapat bajnoki idényét győzelemmel fejezte be a Stoke City otthonában és az U18-as Premier League északi régiójának tabelláján a második helyet szerezték meg ezzel.
U23: United 0-2 Reading
2017. február 19. 18:17 A Manchester United tartalékainak kedvezőtlen eredménysorozata továbbra is folytatódik ezzel a vereséggel, annak ellenére is, hogy a csapat élénk teljesítményt nyújtott.
U18: Blackburn Rovers 3-2 United
2017. február 19. 11:12 A Manchester United együttesei közül elsőként az U18-as csapat utazott ezen a hétvégén a Blackburn Rovers együtteséhez, és annak ellenére szenvedtek vereséget az öt gólos thriller során, hogy 2-0-ra is vezettek már.
U18: United 4-0 Newcastle
2017. február 11. 10:22 Aidan Barlow a második félidőben mesterhármast szerzett, mellyel az U18-as csapat immáron 14 mérkőzés óta veretlen, és ezzel biztossá vált első négybeli helyük.
U23: Derby 5-3 United
2017. február 07. 20:50 A Manchester United tartalékcsapata 5-3-as vereséget szenvedett a Derby County vendégeként.
U18: United 3-0 Wolverhampton
2017. február 05. 12:05 A Manchester United jó formában lévő U18-as csapata már 13 mérkőzés óta veretlen, miután 3-0-s győzelmet arattak a fegyelmezetten játszó Wolverhampton ellen.
U23: United 1-3 Everton
2017. február 01. 10:05 A United vereséget szenvedett a listavezetőtől egy olyan mérkőzésen, ahol négy büntetőt is megítélt a játékvezető.
U18: Sunderland 2-5 Manchester United
2017. január 31. 07:52 A Manchester United U18-as csapata a naptári évben első győzelmét aratta, a Sunderland otthonában tudtak győzni 5-2 arányban úgy, hogy a csapat minden gólját más-más játékos szerezte.
U18: United 1-1 Everton
2017. január 23. 18:44 A Manchester United U18-as csapata 2017-es első mérkőzésén nem tudott győzni az Everton ellen, Angel Gomes lenyűgöző góljára a második félidőben válaszoltak a vendégek.
U23: Liverpool 0-1 United
2017. január 17. 20:03 A Manchester United kemény csatában Matty Willock mérkőzés végén szerzett fejes góljával legyőzte a Liverpoolt az Anfielden.
U23: United 1-3 City
2017. január 10. 13:08 A Manchester United tartalékcsapata veszített a City elleni derbin 1-3 arányban, miután Regan Poole-t már a mérkőzés korai szakaszában kiállították.
Trófeát nyertek a fiatal Vörös Ördögök
2017. január 09. 21:04 A Manchester United fiataljai figyelemre méltó diadalt arattak a Sparkasse & VGH Kupán, mely egy öt fős csapatokból álló terembajnokság.
U18: West Brom 2-3 United
2016. december 18. 20:27 Kieran McKenna együttese a hétfői Ifjúsági FA-kupa búcsú okozta csalódottságukat is felhasználva folytatták lenyűgöző formájukat a bajnokságban.
U23: United 2-0 Sparta Praha
2016. december 18. 19:09 A Manchester United eddigi két Premier League International Cup mérkőzéséből kettőt megnyert, a Villarreal legyőzése után ezúttal kényelmesen verték a Sparta Praha csapatát.
U18: United 1-2 Southampton
2016. december 13. 18:44 Az Ifjúsági FA-kupában nem tudta sikerrel venni az első akadályt a Manchester United, miután a Southampton az utolsó nyolc percben kétszer is betalált, ezzel 2-1-es győzelmet aratva az Old Traffordon.
U21: Chelsea 3-1 United
2016. december 12. 13:35 A csapatkapitány Axel Tuanzebe révén ugyan megszerezte a vezetést a United, a Chelsea három góllal válaszolni tudott a találatra és még azt is megengedhették maguknak, hogy kihagyjanak egy büntetőt.
U18: United 2-2 Man City
2016. december 06. 21:25 A United és a City 2-2-es döntetlenjük következtében pontosztozkodásra kényszerültek, azonban a hazaiak továbbra is veretlenek, ez a sorozat már tíz mérkőzés óta tart.
U21: Reading 2-2 United
2016. november 28. 20:35 A United tartalékai 2-2-es döntetlent értek el a Reading ellen, miután Josh Harrop kétszer is bevette a hazaiak kapuját.
U18: United 4-0 Derby
2016. november 26. 20:16 A Manchester United U18-as csapata az élre állt, miután kényelmes győzelmet aratott a Derby ellen.
U21: United 0-2 Sunderland
2016. november 22. 19:51 A Manchester United tartalékának hazai veretlensége véget ért, miután Nicky Butt ideiglenes menedzser csapata 2-0-ra kikapott a Sunderland ellen.
U18: Liverpool 3-3 United
2016. november 20. 19:16 Callum Gribbin mesterhármasával a United U18-as együttese már hét mérkőzés óta veretlen, miután a Liverpool otthonában 3-3-as döntetlent értek el.
U18: Newcastle 0-4 Manchester United
2016. november 13. 18:57 A Manchester United U18-as csapata a Blackburn elleni sikert követően tovább robog az élen fej-fej mellett a Manchester Cityvel Newcastle elleni 4-0-s sikerüknek köszönhetően.
U18: United 4-1 Blackburn
2016. november 08. 19:16 A Manchester United megelőzte a Blackburn Roverst az U18-as Premier League tabelláján, miután a két csapat mérkőzésén az Aon Training Complexben meggyőző, 4-1-es sikert aratott vendége ellen.
Ideiglenesen Butt a tartalékok edzője
2016. november 04. 16:04 Átmenetileg Nicky Butt lesz a Manchester United tartalékcsapatának edzője, amíg nem találnak valakit állandó megbízatásra.
U21: Tottenham 1-1 United
2016. október 28. 16:54 A Manchester United tartalékai egy ponttal utazhattak vissza Észak-Londonból, miután 1-1-es döntetlent értek el a Tottenham ellen.
U21: United 1-0 Arsenal
2016. október 25. 14:42 A Manchester United tartalékcsapata Ro-Shaun Williams hetedik percben szerzett találatával begyűjtötte a három pontot az Arsenal ellen.
U21: United 1-1 Liverpool
2016. október 19. 08:35 A Manchester United U21-es csapata egy tapasztalt Liverpoollal játszott 1-1-es döntetlent legutóbbi Premier League 2 találkozóján a Leigh Sports Village-ben.
Tornát nyertek az U16-osok
2016. október 18. 21:02 A Manchester United iskolásfiúi egy remek tornát tudhatnak maguk mögött, miután megnyerték a 2016-os Football of Freedom trófeát.
U18: Wolves 2-5 United
2016. október 17. 20:23 A Manchester United U18-as csapata már a negyedik alkalommal szerzett öt gólt a szezonban, és jelenleg vezeti az akadémiai Premier League kiírást.
Ethan Hamilton: Példaképem
2016. október 12. 10:05 Ethan Hamilton elmagyarázta, miért Darren Fletcher a példaképe, amint a Unitedben fejlődése felé tekint és a skót U19-es válogatottban is leteheti névjegyét, miután meghívót kapott.
U18: United 1-1 Sunderland
2016. október 10. 19:17 Jake Barrett a hosszabbítás utolsó pillanataiban lőtte a United egyenlítőgólját, miután percekkel előtte csereként állt be, ezzel a United elkerülte a hazai vereség lehetőségét.
U18: Middlesbrough 1-2 United
2016. október 03. 19:09 A Manchester United U18-as csapata hátrányból felállva harcolta ki a három pontot a Middlesbrough otthonában.
U23: Everton 2-0 United
2016. szeptember 27. 10:20 A Manchester United tartalékcsapata 2-0-s vereséget szenvedett az Evertonnal szemben, miután mindkét félidőben gólt szerzett a mersey-parti csapat.
U18: United 2-0 Stoke City
2016. szeptember 26. 13:20 Faustin Makela és Nishan Burkhart góljaival a Manchester United kényelmes, 2-0-s győzelmet aratott a Stoke City ellen az Aon Training Complexben.
Ki a United leggyorsabb fiatal játékosa?
2016. szeptember 21. 18:16 Az egyik leggyorsabb fiatal játékos Ro-Shaun Williams személyében visszatért a Unitedbe a hétvégi, City elleni U18-as derbi során.
U23: United 3-2 Derby
2016. szeptember 20. 19:23 A Manchester United csapata ötgólos mérkőzésen 3-2-re legyőzte a Derby County együttesét.
U18: City 2-0 United
2016. szeptember 20. 18:45 A Manchester United U18-as csapatának közelmúltbéli ihletett formája véget ért városi riválisa ellen a Manchester City Futball Akadémia Stadiumban.
Tartalékok: United 1-0 Villarreal
2016. szeptember 14. 14:33 A Manchester United remekül kezdett a Premier League Interational Cup sorozatban, miután 1-0 arányban tudtak győzedelmeskedni egy nagyon erős Villarreal ellen.
U18: United 5-3 West Brom
2016. szeptember 12. 09:40 A Manchester United U18-as csapata sorozatban harmadik ligagyőzelmét aratta egy drámai mérkőzésen, melyen 5-3-ra győzték le a West Brom csapatát az Aon Training Complexben.

korábbi szavazásaink
Csak regisztrált tag szavazhat. Kérlek, lépj be, vagy regisztrálj!
Blog ajánló

Újjáépítés - honnan és hová tartva?

mobilbalazs

2017. május 31. 15:28

Sokan sajnálkozva tekintenek vissza a szezonra, és José menesztését is követelik. Igen,  a United megváltozott Ferguson távozása óta, pedig a bajok korábban jöttek, és mára akármennyire nehéz sokszor észrevenni de sokat fejlődött a klub, épülőben vagyunk, jó alappal nagy potenciállal - de még sokat kell fejlődni. Hogy miért lehet ezt mondani, és honnantól kezdődik az újjáépítés?

Hol van az igazi Manchester United?

Luis Nani 17

2017. május 09. 00:32

2013. május 8. Pontosan 4 éve visszavounult a legnagyobb. Aki miatt nagyon sokan szeretett csapatunk szerelmesei lettek. Én is. Minden meccset tűkön ülve vártam, órákkal előtte izgultam. Akárki volt az ellenfél természetesen győzelmet vártam, hatalmas küzdést és azt a támadó játékot amit mindig mutattunk. Hatalmas volt az elkeseredettség, ha nem nyertünk. Döntetlennél is. Most megváltozott a helyzet. A meccseket még mindig ugyanúgy várom, de már nem érzem azt, hogy lehengerlő játékkal kiütjük a kiscsapatokat vagy megnyerjük a rangadókat. Van visszaút vagy elindultunk a lejtőn?

Játékoskeret

2017. január 31. 21:16

Előző, múltheti blogomban leírtam a véleményem konkrétan a csapatról. A játékrendszerről, Mourinhórol, 1-2 játékost kiemelve. Most megpróbálom egytől-egyig a csapat játékosairól a saját véleményem kifejteni. Természetesen lesz biztos olyan, amiben nem értetek majd velem egyet és kiváncsi vagyok, hogy ti hogyan gondoljátok.