Közös meccsnézés Helyszínek   |   Információk   |
Híreink

AKADÉMIA ÉS TARTALÉKOK (724)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 vissza

U23: United 1-3 City
2017. január 10. 13:08 A Manchester United tartalékcsapata veszített a City elleni derbin 1-3 arányban, miután Regan Poole-t már a mérkőzés korai szakaszában kiállították.
Trófeát nyertek a fiatal Vörös Ördögök
2017. január 09. 21:04 A Manchester United fiataljai figyelemre méltó diadalt arattak a Sparkasse & VGH Kupán, mely egy öt fős csapatokból álló terembajnokság.
U18: West Brom 2-3 United
2016. december 18. 20:27 Kieran McKenna együttese a hétfői Ifjúsági FA-kupa búcsú okozta csalódottságukat is felhasználva folytatták lenyűgöző formájukat a bajnokságban.
U23: United 2-0 Sparta Praha
2016. december 18. 19:09 A Manchester United eddigi két Premier League International Cup mérkőzéséből kettőt megnyert, a Villarreal legyőzése után ezúttal kényelmesen verték a Sparta Praha csapatát.
U18: United 1-2 Southampton
2016. december 13. 18:44 Az Ifjúsági FA-kupában nem tudta sikerrel venni az első akadályt a Manchester United, miután a Southampton az utolsó nyolc percben kétszer is betalált, ezzel 2-1-es győzelmet aratva az Old Traffordon.
U21: Chelsea 3-1 United
2016. december 12. 13:35 A csapatkapitány Axel Tuanzebe révén ugyan megszerezte a vezetést a United, a Chelsea három góllal válaszolni tudott a találatra és még azt is megengedhették maguknak, hogy kihagyjanak egy büntetőt.
U18: United 2-2 Man City
2016. december 06. 21:25 A United és a City 2-2-es döntetlenjük következtében pontosztozkodásra kényszerültek, azonban a hazaiak továbbra is veretlenek, ez a sorozat már tíz mérkőzés óta tart.
U21: Reading 2-2 United
2016. november 28. 20:35 A United tartalékai 2-2-es döntetlent értek el a Reading ellen, miután Josh Harrop kétszer is bevette a hazaiak kapuját.
U18: United 4-0 Derby
2016. november 26. 20:16 A Manchester United U18-as csapata az élre állt, miután kényelmes győzelmet aratott a Derby ellen.
U21: United 0-2 Sunderland
2016. november 22. 19:51 A Manchester United tartalékának hazai veretlensége véget ért, miután Nicky Butt ideiglenes menedzser csapata 2-0-ra kikapott a Sunderland ellen.
U18: Liverpool 3-3 United
2016. november 20. 19:16 Callum Gribbin mesterhármasával a United U18-as együttese már hét mérkőzés óta veretlen, miután a Liverpool otthonában 3-3-as döntetlent értek el.
U18: Newcastle 0-4 Manchester United
2016. november 13. 18:57 A Manchester United U18-as csapata a Blackburn elleni sikert követően tovább robog az élen fej-fej mellett a Manchester Cityvel Newcastle elleni 4-0-s sikerüknek köszönhetően.
U18: United 4-1 Blackburn
2016. november 08. 19:16 A Manchester United megelőzte a Blackburn Roverst az U18-as Premier League tabelláján, miután a két csapat mérkőzésén az Aon Training Complexben meggyőző, 4-1-es sikert aratott vendége ellen.
Ideiglenesen Butt a tartalékok edzője
2016. november 04. 16:04 Átmenetileg Nicky Butt lesz a Manchester United tartalékcsapatának edzője, amíg nem találnak valakit állandó megbízatásra.
U21: Tottenham 1-1 United
2016. október 28. 16:54 A Manchester United tartalékai egy ponttal utazhattak vissza Észak-Londonból, miután 1-1-es döntetlent értek el a Tottenham ellen.
U21: United 1-0 Arsenal
2016. október 25. 14:42 A Manchester United tartalékcsapata Ro-Shaun Williams hetedik percben szerzett találatával begyűjtötte a három pontot az Arsenal ellen.
U21: United 1-1 Liverpool
2016. október 19. 08:35 A Manchester United U21-es csapata egy tapasztalt Liverpoollal játszott 1-1-es döntetlent legutóbbi Premier League 2 találkozóján a Leigh Sports Village-ben.
Tornát nyertek az U16-osok
2016. október 18. 21:02 A Manchester United iskolásfiúi egy remek tornát tudhatnak maguk mögött, miután megnyerték a 2016-os Football of Freedom trófeát.
U18: Wolves 2-5 United
2016. október 17. 20:23 A Manchester United U18-as csapata már a negyedik alkalommal szerzett öt gólt a szezonban, és jelenleg vezeti az akadémiai Premier League kiírást.
Ethan Hamilton: Példaképem
2016. október 12. 10:05 Ethan Hamilton elmagyarázta, miért Darren Fletcher a példaképe, amint a Unitedben fejlődése felé tekint és a skót U19-es válogatottban is leteheti névjegyét, miután meghívót kapott.
U18: United 1-1 Sunderland
2016. október 10. 19:17 Jake Barrett a hosszabbítás utolsó pillanataiban lőtte a United egyenlítőgólját, miután percekkel előtte csereként állt be, ezzel a United elkerülte a hazai vereség lehetőségét.
U18: Middlesbrough 1-2 United
2016. október 03. 19:09 A Manchester United U18-as csapata hátrányból felállva harcolta ki a három pontot a Middlesbrough otthonában.
U23: Everton 2-0 United
2016. szeptember 27. 10:20 A Manchester United tartalékcsapata 2-0-s vereséget szenvedett az Evertonnal szemben, miután mindkét félidőben gólt szerzett a mersey-parti csapat.
U18: United 2-0 Stoke City
2016. szeptember 26. 13:20 Faustin Makela és Nishan Burkhart góljaival a Manchester United kényelmes, 2-0-s győzelmet aratott a Stoke City ellen az Aon Training Complexben.
Ki a United leggyorsabb fiatal játékosa?
2016. szeptember 21. 18:16 Az egyik leggyorsabb fiatal játékos Ro-Shaun Williams személyében visszatért a Unitedbe a hétvégi, City elleni U18-as derbi során.
U23: United 3-2 Derby
2016. szeptember 20. 19:23 A Manchester United csapata ötgólos mérkőzésen 3-2-re legyőzte a Derby County együttesét.
U18: City 2-0 United
2016. szeptember 20. 18:45 A Manchester United U18-as csapatának közelmúltbéli ihletett formája véget ért városi riválisa ellen a Manchester City Futball Akadémia Stadiumban.
Tartalékok: United 1-0 Villarreal
2016. szeptember 14. 14:33 A Manchester United remekül kezdett a Premier League Interational Cup sorozatban, miután 1-0 arányban tudtak győzedelmeskedni egy nagyon erős Villarreal ellen.
U18: United 5-3 West Brom
2016. szeptember 12. 09:40 A Manchester United U18-as csapata sorozatban harmadik ligagyőzelmét aratta egy drámai mérkőzésen, melyen 5-3-ra győzték le a West Brom csapatát az Aon Training Complexben.
U23: Man City 1-1 United
2016. szeptember 12. 09:12 A Manchester United és városi riválisa 1-1-es döntetlent játszott a Premier League 2 küzdelmeiben.
Angel Gomes történelmi mesterhármasa
2016. szeptember 05. 09:27 A múlt héten Angel Gomes lett a United akadémiájának legfiatalabb, mesterhármast szerző játékosa az elmúlt 15 évben.
Nem szakad meg a skót kötelék
2016. szeptember 05. 08:55 Úgy tűnt, a Manchester Unitedben 114 év után először nem lesz skót játékos Donald Love távozását követően, azonban pár jelentkezőnek köszönhetően ez végül nem így történt.
U18: United 5-1 Middlesbrough
2016. szeptember 05. 08:32 A United fiataljai az Everton elleni 5-1 után szintén ugyanilyen arányban győzték le a Middlesbrough együttesét.
U23: Southampton 2-0 United
2016. augusztus 23. 13:36 Josh Sims és Jack Stephens második félidei góljaival a Southampton 2-0-ra verte a Manchester Unitedet a Premier League 2 második fordulójában.
U23: United 1-0 Leicester
2016. augusztus 15. 23:39 A Premier League 2 első fordulójában a Manchester United tartalék csapata sikerrel vette az első akadályt, s három ponttal kezdte az idei szezont, a Leicestert verte a Leigh Sports Village-ben.
U18: Derby 4-0 United
2016. augusztus 13. 19:55 A Manchester United U18-as csapata 4:0-ás vereséget szenvedett el a Premier League nyitó mérkőzésén a Derby County együttesétől.
Ketten csatlakoztak az akadémiai csapathoz
2016. augusztus 11. 11:13 Nyolc új akadémista csatlakozott a Manchester United csapatához, akik közül kettő átigazolását még időben sikerült véglegesíteni, és pályára léphetnek a Derby County elleni idénynyitón.
Fiatalok az Otten Cup-on
2016. augusztus 05. 19:10 A mai naptól kezdve a Manchester United U19-es csapata Hollandiában vendégszerepel, ahol az Otten Cup próbál vitézkedni.
Tartalékaink felkészülése
2016. augusztus 02. 21:27 Ifjú tehetségeink immár négy felkészülési mérkőzésen is túl vannak. Az eredményeiket elnézve pedig fényes kilátással indulnak neki ismét a bajnokságnak.
Az U18 menetrendje a 2016/17-es szezonra
2016. július 27. 21:30 A Manchester United U18-as csapatának mérkőzései a 2016/17-es szezonban.
Rathbone a Rochdale-hez igazolt
2016. június 24. 19:07 A Manchester United fiatalja, Oliver Rathbone elhagyta a Vörös Ördögöket és a Rochdale csapatához igazolt.
Williams kész a következő szezonra
2016. június 20. 20:17 Öt részes, ígéretes akadémisták bemutatásáról szóló cikksorozat végére értünk. Az utolsó részben a fiatal középhátvéd Ro-Shaun Williams-szel készített interjút olvashatjátok.
Poole kezdi otthon érezni magát a Unitedben
2016. június 19. 20:00 Az öt részes, a 2016/17-es szezonban áttörésre váró fiatalokról szóló exkluzív interjúsorozat negyedik részéhez értünk, melyben Regan Poolról olvashattok.
Dean Henderson betörne az első csapatba
2016. június 16. 11:25 A 2016/17-es szezont nagy reményekkel váró, fiatalokat bemutató öt részes sorozat harmadik részéhez értünk, melyben az ifjú kapus Dean Hendersont ismerhetjük meg.
Riley karrierje még mindig felfelé ível
2016. június 15. 22:20 Az öt részes, exkluzív interjú sorozat második részében egy újabb fiatal, Joe Riley idei szezonját csodálhatjuk meg.
Fletcher: A kölcsönidőszak jobb csatárrá tett
2016. június 14. 22:08 Öt részes, exkluzív interjú sorozatban mutatjuk be a Manchester United fiataljait, akik a 2016/17-es szezonban akár nagy áttörést is elérhetnek majd. Ebben a részben a Wembleyben két meccsen két gólt szerző Ashley Fletcherről olvashattok.
Tuanzebe az U19-es angol keretben
2016. június 07. 18:55 A Manchester United középhátvédje, Axel Tuanzebe hamarosan megízlelheti, milyen válogatott szintű tornán részt venni, miután lejátszhatta első mérkőzését az angol U19-es válogatottban.
U21: Chelsea 0-1 United
2016. május 06. 23:14 Matty Willock első félidei góljával a Manchester United stílusosan, 1:0-ás győzelemmel fejezte be az amúgy is sikeres idényét a bajnokságban.
U18: United 1-0 Southampton
2016. április 30. 23:22 A Manchester United U18-as csapata begyűjtötte a maximális három pontot a szezon utolsó összecsapásán a Soton ellen a J. Davidson Stadionban, a győztes gólt Indy Boonen szerezte.
U21: Southampton 2-1 United
2016. április 26. 10:23 A Manchester United U21-es csapata lehet, hogy már a múlt heti bajnoki cím ünneplése miatt, de a szezon utolsó előtti meccsén, a Southampton ellen egy 2:1-es vereséget szenvedett el.

Manchester United 1-1 Liverpool

Döntetlennel zárult a United és a Liverpool rangadója, a Vörös Ördögök a meccs végén mentettek pontot.

korábbi szavazásaink
Csak regisztrált tag szavazhat. Kérlek, lépj be, vagy regisztrálj!
Blog ajánló

Ajtó-ablak

aftergeri

2017. január 10. 06:57

Három év zárva tartás után, kitárult az Old Traford ajtaja, és belépett rajta egy ismerős alak. Tudtuk ki ő, mert néhányszor volt már a vendégünk, ám ezúttal más minőségben érkezett. Arcán a visszfogott derű, szemében az eltökéltség lángja látszódott. Úgy tűnt, mint aki hosszú ideje erre az antréra készülne. S alig, hogy betoppant, a megnyílt ablakon keresztül újabb társai csatlakoztak, hogy együtt valami egészen nagy dolgoba vágjanak bele.