Közös meccsnézés Helyszínek   |   Információk   |
Enciklopédia Szereplések   |   Gólok
Blog Fórum Fanatics TV PL Tippverseny
Híreink - Európa-liga
Herrera: Ez a szezon meccse
2017. április 25. 09:51 Ander Herrera egészen egyszerűen csak a „szezon meccsének” aposztrofálta a csütörtöki kulcsfontosságú manchesteri derbit, és elfogadja azt a tényt, hogy az eredmény nagy hatással lehet annak eldöntésére, mely csapat végez a legjobb négy között.
A Celta Vigo lesz a United EL-ellenfele
2017. április 21. 14:00 A Manchester United a Celta Vigo együttesét kapta az Európa-liga elődöntőjének nyoni sorsolásán.
Manchester United 1-1 Anderlecht, h.u.: 2-1
2017. április 20. 23:38 A manchesteriek a vártnál sokkal nehezebben gyűrték le az Anderlechtet, amely hosszabbításra kényszerítette Mourinho csapatát.
Fellaini: A visszavágó más lesz
2017. április 20. 16:58 Marouane Fellaini szerint a csütörtök esti visszavágó teljesen más hangulatú lesz az első meccshez képest.
Beharangozó: Manchester United - Anderlecht
2017. április 19. 18:14 A Manchester United 1-1-es döntetlent játszott az Európa-liga negyeddöntőjének odavágóján belga ellenfelével szemben, mely eredménnyel ellenfelétől kedvezőbb helyzetben várhatja az összecsapást.
Mourinho az Anderlecht elleni döntetlenről
2017. április 14. 13:38 José Mourinho csalódott volt, amiért a csapata nem tudott győzni az Anderlecht ellen az Európa-liga negyeddöntőjében.
Anderlecht 1-1 Manchester United
2017. április 13. 22:54 Jose Mourinho csapata döntetlent játszott Belgiumban, pedig sokáig vezetett a manchesteri alakulat.
Friss hír Rooney-ról
2017. április 12. 22:40 Jose Mourinho mai sajtótájékoztatója során friss infóval szolgált Wayne Rooney állapotáról.
Beharangozó: Anderlecht - Manchester United
2017. április 12. 22:18 A Vörös Ördögök már az Európa-liga negyeddöntőjében érdekeltek, holnap Brüsszelben, az Anderlecht vendégeként lépnek pályára.
Ismerd meg: Anderlecht
2017. április 12. 18:25 Csütörtökön este az Anderlecht vendége lesz Brüsszelben a Manchester United, de kik is tulajdonképpen a belgák és mire számíthatnak ellenük a Vörös Ördögök a negyeddöntőben?
Korai csapathírek az Anderlecht meccs előtt
2017. április 10. 16:03 José Mourinho két stabil kezdőjátékosára is számíthat majd visszatérőként csütörtökön az Anderlecht elleni kulcsfontosságú Európa-liga párharcon.
Mkhitaryan: A legjobb teljesítményem még csak most jön
2017. április 07. 11:35 A Manchester United fazonszabásza, Henrikh Mkhitaryan hiszi, hogy még mindig csak tanulja a Premier League-ben való szereplés fortélyait, és hangsúlyozza, a java még csak most jön majd tőle.
A menedzser véleménye a tegnapi meccsről
2017. március 17. 18:44 Jose Mourinho elsősorban a játékosokat dicsérte amiatt, ahogyan kezelni tudták a fáradtságot a nagyon sűrű program közepette.
EL: Az Anderlecht lesz az ellenfél
2017. március 17. 17:01 A pénteki sorsoláson kiderült, a Manchester United az RSC Anderlecht ellen játszik az Európa-liga negyeddöntőjében.
Manchester United 1-0 FC Rostov
2017. március 16. 22:56 A United megnyerte hazai mérkőzését és bejutott az EL negyeddöntőjébe.
Jose: A srácok készen fognak állni
2017. március 16. 18:23 A Manchester United nyolc napon belül harmadik mérkőzését teljesíti ma este, ám Jose Mourinho tudja, a játékosok profizmusa és odaadása segít nekik túllépni a fizikai fáradtságon, amikor kifutnak az FC Rostov elleni összecsapásra.
Beharangozó: Manchester United - FC Rostov
2017. március 15. 21:40 Döntetlennel zárult első összecsapás után a Vörös Ördögök hazai pályán harcolhatják ki a továbbjutást.
Csapathírek a Rostov elleni visszavágó előtt
2017. március 15. 17:53 Anthony Martial és Wayne Rooney sem lesz bevethető a Manchester United csütörtöki, FC Rostov elleni Európa-liga nyolcaddöntő visszavágóján, Zlatan Ibrahimovic azonban ott van a keretben.
Mourinho nem kesereg a hiányzók miatt
2017. március 14. 18:55 Jose Mourinho, a Manchester United menedzsere elmondta, "soha nem fog sírni" a hiányzó játékosok miatt. Legfrissebb kiesője Ander Herrera, akit a Chelsea elleni FA-kupa negyeddöntő első félidejében állított ki a játékvezető.
A menedzser értékelése
2017. március 09. 22:26 Jose Mourinho elégedett volt csapata mai teljesítményével és az elért eredménnyel.
FC Rostov 1-1 Manchester United
2017. március 09. 20:54 Döntetlennel utazhat vissza a csapat Oroszországból.
Mourinho óvatos a Rostov kontrái miatt
2017. március 09. 13:10 José Mourinho szerint a Manchester United játékosai teljesen felkészültek lesznek az FC Rostov "minősége és gyorsasága" által jelentett veszélyekre.
Beharangozó: FC Rostov - Manchester United
2017. március 08. 17:25 Orosz ellenfél vár a manchesteriekre az Európa-liga legjobb tizenhat csapata között.
Blind örül Micki visszatérésének
2017. március 08. 16:52 Daley Blind örömmel konstatálta, hogy Henrikh Mkhitaryan újra a Manchester United meccsnapi keretének tagja, miután az örmény középpályás sérülés miatt két mérkőzést is kihagyni kényszerült.
Mourinho tanácstalan csapata összeállítását illetően
2017. március 08. 12:41 A Manchester United menedzsere, José Mourinho elismerte, nem tudja "milyen csapatot játszasson" csütörtökön az FC Rostov ellen az Olimp-2 Stadium gyepének állapota okán.
Rashford: Fontos meccsek ezek
2017. március 07. 20:50 Marcus Rashford szerint az Európában, idegenben eltöltött napok csodálatos élményt jelentenek a játékosok számára és jelentősen különböznek attól, amit a Vörös Ördögök tapasztalnak Angliában.
Utazó keret a Rostov elleni EL-meccsre
2017. március 07. 17:30 Jose Mourinho 20 fős kerettel kel útra az FC Rostov elleni, csütörtök esti Európa-liga mérkőzésre.
Ismerd meg: FC Rostov
2017. március 07. 11:41 Csütörtökön este az FC Rostov vendége lesz a Manchester United az Európa-liga legjobb 16 csapata között, de tulajdonképpen kik is a kevésbé ismert oroszok és mire számíthatnak ellenük a Vörös Ördögök?
Európa-liga: A Rosztov lesz az ellenfél
2017. február 24. 14:56 A mai sorsoláson kiderült, a Manchester United az orosz FC Rosztov csapatával mérkőzik az Európa-liga nyolcaddöntőjében.
Saint-Etienne 0-1 Manchester United
2017. február 22. 19:50 A United kettős győzelemmel lépett át a Saint-Etienne csapatán és bejutott az EL nyolcaddöntőjébe.
Mourinho és Martial is felkészült a katlanra
2017. február 22. 13:05 José Mourinho és Anthony Martial is izgatott a ma esti Saint-Etienne elleni Európa-liga nyolcaddöntőbe jutásért vívandó párharc visszavágóján a Manchester Unitedre váró tüzes hangulat miatt.
Romero: Magamnak akarok bizonyítani
2017. február 22. 11:23 A Manchester United kapusa, Sergio Romero bizonyítani akar a Vörös Ördögök színeiben, az elébe kerülő lehetőségeket pedig két kézzel ragadja meg.
Beharangozó: Saint-Etienne - Manchester United
2017. február 21. 21:49 Zlatan Ibrahimovic mesterhármasának köszönhetően komoly előnnyel várhatja a United a franciák elleni visszavágót.
20 fős utazókeret Franciaországba
2017. február 21. 16:30 20 főt nevezett utazókeretébe a Manchester United a Saint-Etienne elleni idegenbeli Európa-liga mérkőzésre.
Mourinho reakciója a Saint-Etienne elleni győzelemre
2017. február 17. 09:59 A Manchester United az Európa-liga legjobb 16 csapata közé jutásért játszva az odavágón 3-0 arányban legyőzte a Saint-Etienne együttesét, Jose Mourinho pedig egyértelműen elégedett volt az eredménnyel.
Manchester United 3-0 Saint-Etienne
2017. február 16. 23:39 Bizonytalan kezdés, rengeteg eladott labda és megkérdőjelezhető bírói döntések sorozata ellenére sikerült kiharcolni a 3-0-ás győzelmet a csapatnak, de ez nem egy sétagaloppnak számító mérkőzés volt. Így legalább nyugodtan készülhetnek a visszavágóra.
Beharangozó: Manchester United - Saint-Etienne
2017. február 15. 21:53 A párharc előtti felvezetések java a két Pogbáról szóltak, ám többről szól az összecsapás, mint két testvér csatájáról.
Mourinho: Pogba mama döntetlent szeretne
2017. február 15. 17:13 José Mourinho állítása szerint Paul és Florentin Pogba édesanyja szeretné, ha csütörtökön este döntetlenre végződne a Manchester United és a Saint-Etienne összecsapása, ahol két fia egymás ellenfeleként lép majd pályára.
Csapathírek a St-Etienne elleni hazai meccs előtt
2017. február 15. 16:50 A Manchester United menedzsere, José Mourinho megerősítette, Marcos Rojo bevethető lesz a csütörtöki, Saint-Etienne elleni Európa-liga mérkőzésen, Phil Jones, Michael Carrick és Wayne Rooney azonban nem állhat rendelkezésére.
Martial újra gólt lőne a St-Etienne-nek
2017. február 14. 14:14 Anthony Martial már nagyon várja a Manchester United csütörtöki, Saint-Etienne elleni Európa-liga mérkőzését, akik ellen még Franciaországban játszva tudott gólt szerezni.
Meccs Center
Manchester United vs
Swansea City
H Premier League 35. forduló
2017. április 30. 13:00

Beharangozó: Manchester United - Swansea City

A Vörös Ördögök azt a Swansea-t fogadják, mely jelenleg kiesőhelyen található. Amennyiben sikerül nyernie Mourinho csapatának, úgy megelőzi a Man City-t és a Liverpoolt, bár lehet, hogy csak ideiglenesen kerül riválisai elé.

Manchester City 0-0 Manchester United

Értékes egy pont, kifejezetten ocsmány játékkal összehozva.

korábbi szavazásaink
Csak regisztrált tag szavazhat. Kérlek, lépj be, vagy regisztrálj!
Blog ajánló

Játékoskeret

Luis Nani 17

2017. január 31. 21:16

Előző, múltheti blogomban leírtam a véleményem konkrétan a csapatról. A játékrendszerről, Mourinhórol, 1-2 játékost kiemelve. Most megpróbálom egytől-egyig a csapat játékosairól a saját véleményem kifejteni. Természetesen lesz biztos olyan, amiben nem értetek majd velem egyet és kiváncsi vagyok, hogy ti hogyan gondoljátok.

Múltról, jelenről, jövőről - észrevételeim a csapatról Sir Alex Ferguson után

2017. január 23. 21:05

Utoljára a Watford elleni vereség után próbálkoztam blogot írni. Akkor a fő témám az volt, hogy nem igazán gyakorlunk nyomást az ellenfélre, nem támadunk. Belementem felállásunkba, játékrendszerünkbe. Most lesz téma, ami visszajön, illetve arról szeretnék írni, hogy a Watford elleni vereség óta, milyen változásokat fedeztem fel.

Ajtó-ablak

aftergeri

2017. január 10. 06:57

Három év zárva tartás után, kitárult az Old Traford ajtaja, és belépett rajta egy ismerős alak. Tudtuk ki ő, mert néhányszor volt már a vendégünk, ám ezúttal más minőségben érkezett. Arcán a visszfogott derű, szemében az eltökéltség lángja látszódott. Úgy tűnt, mint aki hosszú ideje erre az antréra készülne. S alig, hogy betoppant, a megnyílt ablakon keresztül újabb társai csatlakoztak, hogy együtt valami egészen nagy dolgoba vágjanak bele.