Elküldve: 2014. július 22. 16:21     |         |
Jack Bauer: Dunga váltja Scolarit. Gyönyörű. Egyik balfácán a másik után.

Elküldve: 2014. július 22. 16:16     |         |

Elküldve: 2014. július 22. 16:11     |         |

Dunga váltja Scolarit. Gyönyörű. Egyik balfácán a másik után.

2012. Október
somawesome
Elküldve: 2014. július 15. 13:30     |         |
adammufc: Szerintem arra gondolt, hogyha tovább jut egy olyan csapat amely hosszabításos meccset játszott és egy olyan aki elintézte 90 perc alatt az ellenfelet, akkor ez utóbbi jusson tovább, ha mondjuk 90 percnél 0-0 van. És akkor nem kell tovább játszani. Hosszabítsá, tizik stb. Ezzel is ösztönözve a csapatokat a támadásra. Bár szerintem nem ez a legjobb megoldás:D

Pontosan. Elegem van a 0:0-kból. Nem komoly ötlet, csak valamit ki kéne találni. :D

NoisySummer
Elküldve: 2014. július 15. 12:35     |         |
Tib: Scolari lemondott.

Érthető..fingja sincs a modern focihoz, ez a brazil válogatott nagy 0 volt.

Tib
Elküldve: 2014. július 15. 10:44     |         |

Scolari lemondott.

2012. Július
adammufc
Elküldve: 2014. július 15. 08:13     |         |
vargas90: Még mindig nem értem..:D Ha, továbbjutnak a következő fordulóban kötelezően ki kell esniük?:D Vagy mi van?:D

Bár szerintem nem ez a legjobb megoldás:D

vargas90
Elküldve: 2014. július 15. 04:20     |         |
somawesome: Nem. :D Tovvábjutnak, de ha csak 0:0-s játékidő után, akkor a következő fordulóban kiesnek. A hosszabbítás nélküli 11-esekkel az a bajom, hogy szerintem a büntetőpárbajt kéne eltörölni. Gyakorlatilag semmi köze ahhoz, hogy hol vannak jobb futballisták. Mondjuk jobbat se tudnék helyette.

2013. Szeptember
ManUtd20
Elküldve: 2014. július 14. 19:47     |         |

Ennek aztán sok értelme lenne, konkrétan semmi. Bocsi, de szerintem nagyon nagy baromságot írtál.

somawesome
Elküldve: 2014. július 14. 18:24     |         |
mcone: Továbbjutnak aztán mégsem, what?   Egyszerűen csak elkéne törölni a 2x15 percet, semmi értelme, minőségi futtbalt nagyon ritkán látni hosszabbításban, csak szenvedés az egész mind a nézőnek mind a játékosoknak.

kerdojel
Elküldve: 2014. július 14. 16:03     |         |

teljesen egyetértek, ha nem tudják lerendezni 90 perc alatt, akkor büntetők, oszt' csókolom, de szerintem sem a nézőknek, sem a játékosoknak nem hiányzik, hogy 30 percen keresztül rugdossák egymást, szerencsétlen Schweinsteiger csoda, hogy túlélte a hosszabbítást, de a Brazil-Chile is egy agyrém volt.

Jack Bauer
Elküldve: 2014. július 14. 15:53     |         |

Ez de jó, reggel olvastam szalagcímként: "A németek az új brazilok."

vargas90
Elküldve: 2014. július 14. 15:26     |         |

Azt hittem csak én vagyok túl fáradt felfogni.:D

mcone
Elküldve: 2014. július 14. 15:23     |         |
somawesome: Kéne valami olyan szabályt hozni, hogy ha a kieséses szakaszban a rendes játékidő 0:0-ra végződik, a továbbjutó csapat a hosszabbításban elért döntetlen esetén búcsúzik a követező fordulóban. Nagyon rossz volt a sok hosszabbítás és büntetőpárbaj. Főleg, hogy az nálunk már elég későn ért véget.

Elküldve: 2014. július 14. 13:03     |         |

Nagyon boldog voltam este és vagyok is, a németeknek szurkoltam. Messi ha megnyerte volna, tuti megkapja a sima aranylabdát is, így talán nem. A németek érdemelték meg a győzelmet az egész vb alapján, szerintem ez nem igazán vitatható.

A vb meg szerintem aszolút nem volt rossz. A csoportkör izgalmas volt, voltak meglepetések, gólzáporos meccsek, hajtatottak a csapatok, rengeteg gól volt. A kiesées szakasz már gyengébb volt, de voltak ott is izgalmas meccsek, a kevés gól ellenére és érthető is, hogy gyengéb a kiesées szaksz. Ott már senki nem fog nekimenni a másiknak, akkora az eredménykényszer, hgoy inkább óvatosak.

Jack Bauer
Elküldve: 2014. július 14. 11:14     |         |

Nem azt mondom, hogy Hummels rossz védő, mert nem. De én speciel egyszer nem láttam még tőle olyan teljesítményt, amit Evans ne hozott volna le ugyanúgy. Érte mégsem kérhetnénk 50 milliót.

truedevil
Elküldve: 2014. július 14. 10:49     |         |
ATijs: Hummels és Kroos nem ezen a meccsen nyújtott teljesítménnyel adná el magát a Unitednek.

Hummels konkrétan egy kalap szar volt, igaz mindenkinek lehet rossz meccse. Ha nem csal az emlékezetem 4 nagy hibája volt, abból 2-szer kisegítette Boateng (nagyot játszott), 1-szer Hövedes, egyszer meg Palacios.

Az argentinok taktikája remekül működött (nem hittem volna, hogy ők tudnak ilyen szervezettek lenni, le a kalappal az edzőjük előtt), a helyzeteik megvoltak. Elcseszték.

adammufc
Elküldve: 2014. július 14. 09:11     |         |

Mit csinál azzal az aranylabdával. Mindig az fog eszébejutni, hogy eeszítette a döntőt nem pedig az hogy ő volt a legjob:D

Mondjuk nem is...

reco55
Elküldve: 2014. július 14. 02:57     |         |

Nem tudom én valahogy mindig is tiszta szívből gyűlöltem Messit szóval erről inkább nem írnék semmit mert kicsit elfogult vagyok ebben a témában...... de rohadtul nem érdemelte meg . :D

Papp Dávid
Elküldve: 2014. július 14. 01:51     |         |
Nekem a mostani viselkedése nagyon tetszett. Nálam ő a legjobb focista a világon és nem ronaldo.

T_o_D
Elküldve: 2014. július 14. 01:21     |         |
Én bírom Messit, miatta drukkoltam Argentínának a vb-n, szóval jön a védőbeszéd: Messié a legtöbb csel és a legtöbb key pass a vb-n, emellett 4 gól+1 assist. Nem mondom hogy ő volt a legjobb, mert nem, Hámesz, Robben vagy Mascherano érdemelné meg, de egyáltalán nem volt rossz, sőt. Bár gondolom itt a többség úgyis utálja szóval mind1 :D Ezen a meccsen is megmutatkozott mennyire sok falábú veszi körül: Higuain, Palacio, Lavezzi, még Aguero is katasztrófa volt. Ha DM nem sérült meg, más a vége, de ez van. Amúgy német játékosnak biztos nem adtam volna az aranylabdát, nem egyénileg voltak kiemelkedőek hanem csapatként. Mint a Heynckes féle BM.

Gota14
Elküldve: 2014. július 14. 01:02     |         |

nevetséges Messi díja...ezt kb csak vigaszdíjként kapta. Müller, Robben, Hámesz is mind jobbak voltak nála.

reddevil20
Elküldve: 2014. július 14. 00:54     |         |

A 2010-es aranylabda óta nem veszek komolyan semmi díjat amit emberek szavaznak meg és nem lőtt gól/adott gólpassz alapján adnak, és úgy tűnik, hogy ez idén sem fog megváltozni.... Nem tudom, hogy Robbennek mit kellett volna még tennie.